Aktualności

Walentynkowe Zręczne Łapki

Kolejne spotkanie plastyczne dla dzieci z cyklu Zręczne Łapki już za nami. Tym razem z okazji walentynek tworzyliśmy z papierowych serduszek kolorowe zwierzaki.

Ferie z gwiazdami

W pierwszym dniu ferii zimowych biblioteki w Michałowicach oraz w Nowej Wsi wspólnie z Fundacją Edukacji Astronomicznej zaprosiły dzieci, które pozostały w domach na Ferie z gwiazdami.

156 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

Z okazji 156 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego przygotowaliśmy w bibliotece gazetkę, zachęcamy również do wypożyczania książek dotyczących tego wydarzenia.

Spektakl i spotkanie autorskie

W minioną środę publiczność zgromadzona w sali multimedialnej biblioteki miała możliwość obejrzenia spektaklu pt. Wariacje na temat Pchły w wykonaniu aktorów Sceny Przyfabrycznej.

Ferie z gwiazdami

Serdecznie zapraszamy w pierwszy dzień ferii zimowych na pokaz w planetarium i warsztaty astronomiczne dla dzieci od 8 do 11 lat.

Spektakl i spotkanie autorskie Joanny Godlewskiej

Serdecznie zapraszamy 9 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 na spektakl pt. Wariacje na temat Pchły. Scenariusz i reżyseria - Joanna Godlewska, występują - Kaja Wójcik, Paulina Pastuszek, Wiktoria Tarasiuk oraz Paweł Pakosz. Po spektaklu odbędzie się spotkanie autorskie Joanny Godlewskiej (Aurelii Es) promujące najnowszą książkę pisarki.

Kursy językowe ponownie w bibliotece!

Noworoczne postanowienia? Nauka języków obcych?
Zapraszamy do biblioteki po nowe kody aktywacyjne. Dostęp do kursów będzie możliwy do 1 października 2019 r.