Seria Czytam Sobie na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

Seria z kotylionem to specjalna, limitowana edycja Czytam sobie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wypożyczania!

Spotkanie autorskie z Antoniną Komorowską

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Antoniną Komorowską, autorką książki Sprawa pułkownika Józefa Teligi, które odbędzie się 17 października o godz. 18:00.

Nagroda Nike 2018

Laureatem tegorocznej Nagrody Nike został Marcin Wicha za książkę pt. Rzeczy, których nie wyrzuciłem

Cykl zajęć dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na spotkania dla dzieci Bajki z pudełka oraz Zręczne łapki.

Szczegóły na plakatach

Wernisaż wystawy Grażyny Klechniowskiej

W środę odbył się wernisaż wystawy Grażyny Klechniowskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, która zajmuje się grafiką - rysunkiem, ilustracją, projektowaniem reklamowym i prasowym.

Historia Mirabeki

Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy

Seria Duże Litery

Od dzisiaj będzie można wypożyczać książki z serii Duże Litery. Są to specjalne wydania książek dla tych, którzy chcą dać odpocząć oczom lub tych, którzy mają problemy ze wzrokiem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!

Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Grażyny Klechniowskiej

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Grażyny Klechniowskiej, który odbędzie się 3 października o o godz. 18:00. Wystawa będzie dostępna przez cały październik.

Kursy językowe ponownie w bibliotece!

Już od 1 października będzie można kontynuować naukę języków obcych online. Zapraszamy do biblioteki po nowe kody aktywacyjne. Dostęp do kursów będzie możliwy przez cały rok - od 1 października 2018 r. do 1 października 2019 r.

Spotkanie z Mariuszem Szczygłem

12 września gościliśmy Mariusza Szczygła, znanego dziennikarza, czechofila, pisarza i reportażystę. Autora książek takich, jak Gottland, Zrób sobie raj, Kaprysik czy Projekt prawda.