Kody do Legimi na grudzień

Kochani Czytelnicy, grudniowe kody do Legimi czekają!
Liczba kodów ograniczona!

Wrzutnie na książki przed bibliotekami w Michałowicach i Nowej Wsi

Wrzutnie do zwrotu wypożyczonych materiałów stanęły przed bibliotekami w Michałowicach oraz w Nowej Wsi.

Wracamy do wypożyczeń

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w naszych placówkach wracamy do wypożyczeń, które będą się odbywały bez wolnego dostępu do półek. Od 30 listopada do 27 grudnia działamy zgodnie z informacjami zamieszczonymi na plakacie.
Możliwość skorzystania z pomocy opiekuna sali komputerowej będzie dostępna po telefonicznym umówieniu się na wizytę.

Stwórzmy najdłuższy łańcuch choinkowy na świecie!

Pomóżcie nam stworzyć najdłuższy łańcuch choinkowy na świecie, przyłączając się do naszej zabawy.

Wystarczy w domu zrobić łańcuch z papierowych paseczków i przynieść do biblioteki w Nowej Wsi między 1 a 15 grudnia.

Podaruj własnoręcznie zrobioną ozdobę choinkową

W tym roku chcielibyśmy ozdobić naszą choinkę ozdobami wykonanymi przez naszych Użytkowników.

Dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Podaruj bibliotece własnoręcznie zrobione ozdoby choinkowe.

Bajki Zasypianki

Kochani Czytelnicy!
Serdecznie zapraszamy na bloga Pawła Księżyka - Bajki Zasypianki.
Można tam znaleźć różne bajki - terapeutyczne, z morałem czy łamańce językowe - do przeczytania lub puszczenia swoim dzieciom przed snem

Uroczystość nadania bibliotece imienia Zbigniewa Herberta

29 października, w 96 rocznicę urodzin Zbigniewa Herberta odbył się wieczór poetycki z okazji nadania bibliotece w Michałowicach imienia Zbigniewa Herberta. W Sali multimedialnej urzędu gminy fragmenty poezji autora przeczytał znakomity aktor Jerzy Radziwiłowicz.

Zniesione limity i wydłużone godziny pracy

Piątek - 6 listopada - jest ostatnim dniem działania bibliotek, dlatego serdecznie zapraszamy od 11:00 do 19:00 do Biblioteki w Michałowicach w celu zaopatrzenia się w książki i filmy (limity zostają zniesione)

Kody do Legimi

Kochani Czytelnicy, listopadowe kody do Legimi czekają!
Liczba kodów ograniczona!