Warsztaty dla rodziców o wychowaniu dzieci

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję spotkań poświęconych zagadnieniom wychowania dzieci.

Będą one miały charakter warsztatów: będzie wiedza, będzie dzielenie się doświadczeniem, będą ćwiczenia, które pomogą poczuć i zrozumieć omawiane zagadnienia.

Na każdym spotkaniu będziemy pracować na jednej z książek Jespera Juula.

Nadchodzą ferie

Zbliżają się ferie, w związku z czym przygotowałyśmy propozycje dla tych, którzy zostają w domu!

Spotkanie DKK

W środę 29 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w tym roku. Pomimo niesprzyjającej pogody Klubowicze przybyli żeby podyskutować o książce gruzińskiej pisarki Nino Haratischwili pt. Ósme życie.

Laboratorium Mądrej Sowy

Od 5 lutego ruszamy z nowym cyklem zajęć dla dzieci powyżej 5 roku życia "Laboratorium Mądrej Sowy". Będziemy przeprowadzać różne eksperymenty w atmosferze wspólnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Wstęp wolny!

Wizyta mieszkańców Dziennego Domu Senior+

29 stycznia mieliśmy przyjemność gościć mieszkańców Dziennego Domu Senior+ z Komorowa, z którym na co dzień współpracujemy. Nasi goście zwiedzili bibliotekę i poznali jej historię.

Spotkanie z Honoratą Kaszubą

W środowe popołudnie 22 stycznia w naszej bibliotece gościliśmy Panią Honoratę Kaszubę autorkę książki "Dzieje Raszyna i Falent".

Mała książka - wielki człowiek

W 2019 r. ruszyliśmy z projektem Instytutu Książki - Mała książka - wielki człowiek. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

W tym roku każde dziecko z roczników 2014-2017, które zapisze się do naszej biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą

Dostęp do Legimi dla naszych Czytelników

Czytelnicy biblioteki mogą nadal bezpłatnie korzystać z Legimi!

Dzięki współpracy, którą w ramach konsorcjum mazowieckiego nawiązaliśmy z serwisem Legimi, użytkownicy będą mieli dostęp do 60 tysięcy ebooków. Zapraszamy po kody, ich liczba jest ograniczona!

Podsumowanie 2019 roku

Przedstawiamy podsumowanie 2019 roku.

Wystawa obrazów Bożeny Stawikowskiej

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów Bożeny Stawikowskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wystawa dostępna będzie od 15 stycznia do 14 lutego, w godzinach pracy biblioteki.