Narodowe Czytanie 2019

Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice oraz Dzienny Dom Senior + w Komorowie zapraszają na Narodowe Czytanie 2019.
Piątek 6 września 2019r. - godzina 15.00 - Dom Seniora w Komorowie ul. Ceglana 2d

Stanisław Moniuszko - wystawa

Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą życiu i twórczości Stanisława Moniuszki - kompozytora, dyrygenta, pedagoga, twórcy polskiej opery narodowej.

Mała książka - wielki człowiek

Dołączyliśmy do programu Instytutu Książki „Mała książka - wielki człowiek\", który będzie realizowany jesienią i obejmie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzienny Dom Seniora

Biblioteka rozpoczęła współpracę z Dziennym Domem Seniora w Komorowie

Kino w Nowej Wsi

Biblioteka w Nowej Wsi zaprasza na seanse filmowe do Świetlicy w Nowej Wsi

Kolekcja muzyki

Dzięki uprzejmości czytelnika nasze zbiory muzyczne zostały powiększone o dwie kolekcje utworów Fryderyka Chopina.

Kino w Nowej Wsi

Serdecznie zapraszamy na kolejny seans filmowy 7 czerwca o godz. 18:00 do świetlicy w Nowej Wsi

Wernisaż wystawy

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Art.inspiracje i spotkanie z artystami, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 18:00.

Czas pikników

Zachęcamy do przeczytania relacji z pikników i festynów, w których braliśmy udział.