Tydzień Bibliotek

W dniach 8-15 maja 2024 r. pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie” odbędzie sie 21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Każda biblioteka to przestrzeń, która jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku, umiejętności czy preferencji czytelniczych. To centralne miejsce doświadczeń kulturalnych. “Biblioteka – miejsce na czasie” nie ogranicza się do tradycyjnych książek – promuje różnorodność czytania, włączając w to: audiobooki, e-booki, gry edukacyjne, podcasty, platformy edukacyjne online oraz inne niestandardowe formy. Na plakacie znajdziecie Państwo nasze propozycje na spędzenie tego czsu z nami.