Czytanie na dywanie… po angielsku!

Bezpłatne warsztaty: „Czytanie na dywanie… po angielsku!”

Nowa Wieś – 13 grudnia godz. 17:00-17:45
Michałowice – 14 grudnia godz. 17:00-17:45

Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego to nie lada wyzwanie – nawet dla Świętego Mikołaja! Okazuje się, że część prezentów jest za mała, część – za duża, a część – za głośna. Czy Świętemu uda się wybrać ten jeden, najbardziej wymarzony i wyczekiwany prezent? Koniecznie dołączcie do naszych kolejnych warsztatów „Czytanie na dywanie” i przekonajcie się, jaki prezent Mikołaj przygotował właśnie dla Ciebie! Tym razem towarzyszyć nam będzie książeczka „Dear Santa” Rod’a Campbell.

Przed nami trzecie spotkanie z cyklu, który Early Stage Michałowice organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15-oro dzieci (Michałowice) lub 12-oro (Nowa Wieś). Obowiązują zapisy:

Michałowice:
michalowice@earlystage.pl