Wróć do Aktualności

Znaj cytaty

Znaj cytaty!

To tytuł akcji przeprowadzonej w dniu dzisiejszym w naszej gminie przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach. 

Rok 2022 r. został ustanowiony przez Sejm RP m.in. Rokiem Polskiego Romantyzmu z tej okazji, oraz trwającego obecnie Tygodnia bibliotek, Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach postanowiła przybliżyć mieszkańcom naszej gminy twórczość wielkich romantyków. W dniu dzisiejszym w osiedlach Komorów oraz Michałowice na chodnikach ulic noszących nazwy polskich autorów romantycznych pojawiły się cytaty z ich utworów. W trosce o środowisko naturalne napisy zostały wykonane zmywalnym sprayem kredowym i z czasem ulegną zatarciu. Zachęcamy do spacerów i zapoznania się z niewielkim fragmentem twórczości wieszczów.

Add Your Comment

© Copyright 2006-2021  Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach
Realizacja:
Suchowski Media
Skip to content