Czytanie na dywanie… po angielsku

Bezpłatne warsztaty: „Czytanie na dywanie po angielsku”

Najbliższe warsztaty to spotkanie z kameleonem , który czuje się samotny i szuka towarzystwa. I, jak to w swojej naturze mają wszystkie kameleony, upodabnia się do stworzeń/ rzeczy, które napotyka. Czy te spotkania sprawią, że w końcu poczuje się lepiej? Które z nich będzie wyjątkowe? Przekonajcie się sami biorąc udział w naszych warsztatach! Spotkanie realizujemy wokół książeczki „Blue Chameleon” napisanej przez Emily Gravett.

Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu, który Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży Michałowice organizuje we współpracy z biblioteką (zajęcia odbywają się w Michałowicach oraz w Nowej Wsi) dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15-oro dzieci.
Obowiązują zapisy: tel.: 22 723 03 02 michalowice@earlystage.pl
formularz do zapisu: FORMULARZ