Zapraszamy na podróżnicze slajdowisko!

Zapraszamy 28 kwietnia o godz. 18:00 do świetlicy w Regułach na slajdowisko pod szyldem Michałowickiego Uniwersytetu Otwartego.

Stowarzyszenie „Przyjazne Jutro” organizuje spotkanie pt. „Na poboczu Ameryk, czyli 12 000 km pieszo z Panamy do Kanady”.

Będzie to spotkanie autorskie z Olą Synowiec i Arkadiuszem Winiatorskim, którzy opowiedzą o swojej pieszej wyprawie z Panamy do Kanady, opisaną w nowej książce pt. “Na poboczu Ameryk” (Wydawnictwo Czarne, 2022). Wyprawa ta zdobyła szereg nagród: m.in. National Geographic Traveler uznał ją za Podróż Roku 2020. W trakcie spotkania autorzy pokażą też zdjęcia z podróży. Skupią się nie tylko na swoich przygodach podczas pieszej wędrówki, ale także na kulturowych fenomenach zaobserwowanych w poszczególnych krajach. Namalują złożony obraz Ameryk widzianych z pobocza drogi.

Szczegóły pod adresem wydarzenia na facebooku: