Zbiórka materiałów plastycznych dla dzieci z Ukrainy

Szanowni Państwo!

Biblioteka w Michałowicach i filia w Nowej Wsi również przyłączają się do zbiórki dla naszych nowych sąsiadów z Ukrainy. Postanowiliśmy wesprzeć dzieci przybyłe do naszej gminy, dać im trochę uśmiechu i zająć czymś małe rączki.

Dlatego w dniach 28.02 – 18.03 zbieramy tylko i wyłącznie MATERIAŁY PLASTYCZNE: bloki, kredki, ołówki, flamastry, kolorowanki, farby, papier kolorowy, plastelinę, nożyczki, kleje w sztyfcie, pędzelki itp.

Wszystkie w/w przedmioty prosimy przynosić do biblioteki w Michałowicach (ul. Raszyńska 34) i biblioteki w Nowej Wsi (ul. Główna 52a) w godzinach ich otwarcia i składać do wystawionych kartonów.

NIE PRZYJMUJEMY: gier, zabawek, puzzli, żywności ani ubrań.