70-lecie biblioteki

Obchody jubileuszu 70-lecia biblioteki to dla całego zespołu spotkanie pełne emocji i wzruszeń, które zapamiętamy na długo!

Było nam bardzo miło gościć Państwa w tym wyjątkowym dla nas dniu, widzieć Przyjaciół biblioteki uśmiechniętych i świętujących razem z nami.
Dziękujemy Czytelnikom za obecność, za wszystkie miłe słowa, uśmiechy oraz wyrazy sympatii, którymi nas obsypujecie od lat!

Za nieocenioną pomoc, wsparcie i współpracę składamy specjalne podziękowania dla Pani Wójt Gminy Michałowice Małgorzaty Pacheckiej, Dyskusyjnego Klubu Książki (który w tym roku obchodzi 10. rocznicę istnienia!), Koła Gospodyń Wiejskich w Michałowicach „Michaśki”, przewodniczącego Rady Gminy Michałowice Jarosława Hirnego-Budki, dla Pani Anety Pawłowskiej z Książnicy Pruszkowskiej, Dyrektorów i Pracowników Bibliotek w Komorowie, Piastowie i Raszynie.

fot. Kamil Szurmak, Książnica Pruszkowska