Narodowe Czytanie 2022

Już 3 września 2022 r. Biblioteka, wraz z Zarządem Osiedla Michałowice, Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II, Kołem Gospodyń Wiejskich Michaśki, zapraszają do udziału w 11. edycji Narodowego Czytania, ogólnopolskiej akcji pod patronatem Pary Prezydenckiej.

Wydarzenie odbędzie się w tym roku w Michałowicach, zapraszamy pod namiot przy Szkole Podstawowej ul. Szkolna 15 w godz. 11:00 – 15:00. W programie m.in.:

1. Wspólne czytanie „Ballad i Romansów” Adama Mickiewicz, tegorocznej lektury akcji

2. Wystawa prac plastycznych

3. Akcja „Wymień się książką”, daj drugie życie przeczytanym, niepotrzebnym Ci książkom

4. Kreatywne warsztaty dla małych i dużych

5. Poczęstunek

6. Upominek niespodzianka

Prosimy o zabranie ze sobą egzemplarzy „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza by otrzymać pamiątkowy stempel.

Serdecznie Zapraszamy!