Czytanie na dywanie po angielsku

Bezpłatne warsztaty: „Czytanie na dywanie po angielsku”

Michałowice – 25 października, godz. 17:00-17:45
Nowa Wieś – 26 października, godz. 16:30-17:15

Nasze pierwsze tegoroczne warsztaty rozpoczniemy od spotkania z Niedźwiedziem i Zającem, których poznaliśmy w zeszłym roku czytając książeczkę „Bear and Hare: Snow!”. Tym razem Niedźwiedź i Zając są w domu i… postanawiają pobawić się w chowanego! Zając świetnie sobie radzi w znajdowaniu Niedźwiadka, póki ten nie próbuje schować się pod kołdrą… Co wyniknie z tej zabawy? Przekonajcie się sami! W ramach tych warsztatów poznamy liczby po angielsku od 1 do 10, nauczymy się angielskich przyimków i niektórych nazw mebli i rzeczy, które można znaleźć w domu.

Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu, który Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży Michałowice organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach i filią w Nowej Wsi dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

Obowiązują zapisy:
Michałowice:
michalowice@earlystage.pl
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10-oro dzieci.

Nowa Wieś:
nowawies@earlystage.pl
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 12-oro dzieci.