Wróć do Aktualności

Pod niebem Kenii

W dniu wczorajszym na spotkanie z czytelnikami michałowickiej biblioteki przybyła p. Mariola Szydlik podróżniczka i blogerka na co dzień mieszkająca w Kenii, gdzie przeprowadziła się z mężem by spełnić jedno z marzeń i spędzić emeryturę.

Pani Mariola napisała dwie książki o swoich przygodach w Kenii, „Pod niebem Kenii” oraz „Pod niebem Kenii. Ngomeni”, w których dzieli się swoimi wrażeniami, radami i opowieściami o blaskach, ale także cieniach życia i pracy w Afryce. Pełne emocjonalnych przeżyć, zabawnych sytuacji i zaskakujących wątków historie sprawiły, że wszyscy słuchacze wychodzili przepełnieni emocjami, które wzbudziły w nich historie z życia Państwa Szydlików.

Zebranym słuchaczom autorka zaprezentował również swoją najnowszą powieść pt. „Włoskie wycieczki”, której akcja rozgrywa się w szalonych latach dziewięćdziesiątych, czasach ogromnych zmian w życiu społecznym.
W bibliotece są już dostępne książki z dedykacjami autorki. Zapraszamy do wypożyczeń!

Po więcej informacji odsyłamy na grupę FB Pod niebem Kenii oraz bloga autorki https://podniebemkenii.pl/, mając jednocześnie
nadzieję, że Pani Mariola odwiedzi naszą bibliotekę w przyszłym roku.

© Copyright 2006-2021  Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach
Realizacja:
Suchowski Media
Skip to content