Wróć do Aktualności

Empik Go

Od stycznia 2022 r. przechodzimy na platformę Empik GO! W zasobie Empik GO jest ponad 30 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów (i liczba ta stale rośnie).

Z oferty mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, posiadający kartę biblioteczną.

Kody aktywujemy na www.empik.com/go/biblioteki/kod, następnie należy założyć konto na Empik.com – potrzebujecie do tego adres e-mail (lub wystarczy się zalogować, jeśli macie już konto w serwisie). Kod należy aktywować w trakcie bieżącego miesiąca – nieaktywowanie go skutkuje wygaśnięciem.

Z Empik GO można korzystać na komputerze, na tablecie lub smartfonie (należy pobrać dedykowaną aplikację) oraz na czytniku (także na czytnikach Kindle!).

Kody ważne są miesiąc, po upływie tego czasu należy zgłosić się do biblioteki po nowy kod. Liczba kodów jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

UWAGA! Jedno konto może być aktywowane na dwóch różnych urządzeniach (ale nie tego samego typu – np. na tablecie i na smartfonie tak, na dwóch tabletach nie).

Osoby, które nie aktywują kodu przed upływem jego terminu wygaśnięcia, muszą liczyć się z tym, że w kolejnych miesiącach nie otrzymają kodu.

Kody na STYCZEŃ 2022 wydajemy od 3 STYCZNIA!

Add Your Comment

© Copyright 2006-2021  Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach
Realizacja:
Suchowski Media
Skip to content