70-lecie parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach

Drodzy Czytelnicy!

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach zaprasza na wystawę fotograficzną z okazji 70-lecia parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach. Ekspozycję, umieszczoną na ogrodzeniu kościoła, można oglądać  od 3 czerwca 2021 r. Fotografie na niej prezentowane pochodzą z Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej,  prowadzonego przez bibliotekę, a także z  archiwum parafialnego  oraz od wiernych. Biblioteka zachęca wszystkich do podzielenia się pamiątkami z przeszłości, gwarantujemy zwrot wypożyczonych materiałów. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom  oraz ks. Proboszczowi za użyczenie miejsca pod wystawę.