Czytanie na dywanie po angielsku

Bezpłatne warsztaty: „Czytanie na dywanie po angielsku”

Michałowice – 22 listopada, godz. 17:00-17:45
Nowa Wieś – 23 listopada, godz. 16:30-17:15

W ramach naszego drugiego spotkania odwiedzimy chłopca, który ma… aż piętnaście zwierzątek domowych. Każde ze zwierzątek jest dla niego szczególne, dlatego nadał im wyjątkowe imiona! Czy chcecie je poznać? Zapraszamy na warsztaty, na których poznamy nazwy różnych domowych (i nie tylko) zwierząt i przekonamy się, jak sprytnie poradzić sobie z nadawaniem imion swoim pupilom, jeśli ma się ich tak dużo.

Przed nami drugie spotkanie z cyklu, który Early Stage Michałowice organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

Obowiązują zapisy:
Michałowice:
michalowice@earlystage.pl
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10-oro dzieci.

Nowa Wieś:
nowawies@earlystage.pl
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 12-oro dzieci.