Nowa oferta Filii w Nowej Wsi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników filia w Nowej Wsi wzbogaciła ofertę wypożyczeń o GRY PLANSZOWE. Startujemy z początkiem lutego. W doborze postawiliśmy na różnorodność form samych gier jak i szeroki przekrój wiekowy użytkownika. I tak mamy propozycję zabaw dla tych co dopiero zaczynają przygodę z planszówkami – (wiek 3 +), jak i dla wytrawnych graczy – (wiek 15+, 18+). Dziękujemy firmom Granna i REBEL.pl za pomoc w budowaniu naszej kolekcji, którą planujemy sukcesywnie poszerzać.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami wypożyczeń gier planszowych:

1. Gry samodzielnie mogą wypożyczać Użytkownicy, którzy ukończyli 13 lat.
2. Użytkownik może wypożyczyć jednorazowo jedną grę na okres 14 dni z możliwością jednokrotnego przedłużenia terminu zwrotu.
3. Każda gra zawiera specyfikację zawierającą jej pełne wyposażenie. Użytkownik winien sprawdzić stan gry przed jej wypożyczeniem według załączonego wykazu. Jakiekolwiek braki lub uszkodzenia powinny być zgłoszone przed wypożyczeniem. Niezgłoszenie braków i uszkodzeń gry traktowane jest jako wypożyczenie gry kompletnej.
4. Gier nie zwracamy do wrzutni książek!
5. Zwrot wypożyczonej Gry winien nastąpić do rąk pracownika Biblioteki. Pozostawienie Gry na ladzie lub w innym miejscu na terenie Biblioteki nie jest uznawane za zwrot. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane nieprawidłowo wykonanym zwrotem w przypadku osoby niepełnoletniej ponosi jej opiekun prawny.
6. Pracownik Biblioteki odbierający od Użytkownika wypożyczoną Grę jest zobowiązany sprawdzić stan techniczny i kompletność Gry, zgodnie ze specyfikacją. Biblioteka zastrzega sobie prawo do sprawdzenia kompletności gry w ciągu jednego dnia roboczego i kontaktu z użytkownikiem w przypadku stwierdzenia braków.
7. W przypadku zagubienia gry lub całkowitego zniszczenia Użytkownik zobowiązany jest do odkupienia takiej samej gry.