Wystawa obrazów Bożeny Stawikowskiej

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów Bożeny Stawikowskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artystka rysuje i maluje portrety, kwiaty, pejzaże w technice olejnej i akwarelowej, zajmuje się również projektowaniem opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Brała udział w wielu wystawach, m.in.: w Zachęcie, Łazienkach Królewskich oraz wystawach zbiorowych. Miała indywidualne wystawy w Muzeum Ziemi Otwockiej, Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie, Klubie Falenica i wielu innych galeriach. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach na całym świecie.

Wystawa dostępna będzie od 15 stycznia do 14 lutego, w godzinach pracy biblioteki. Istnieje możliwość zakupu prezentowanych prac.