Aktualności

Nowa dostawa filmów

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypożyczania najnowszych filmów dla dzieci i dorosłych.

Mała książka - wielki człowiek

11 września, w środę, ruszyliśmy z projektem Instytutu Książki Mała książka - wielki człowiek, do którego dołączyliśmy latem. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Narodowe Czytanie

6 września w Dziennym Domu Senior + odbyło się Narodowe Czytanie 2019 Nowele Polskie.

Możliwość prolongaty online

Mamy przyjemność poinformować, że została włączona możliwość samodzielnego przedłużania terminów wypożyczeń materiałów bibliotecznych (książek, filmów, czasopism oraz audiobooków).

Biblioteczne Kino Letnie za nami

Kończą się wakacje, a wraz z nimi nasze biblioteczne kino letnie. Nadszedł więc czas na małe podsumowanie jego działalności.

Stanisław Moniuszko - wystawa

Od 2 do 30 września można obejrzeć w Czytelni Biblioteki wystawę poświęconą życiu i twórczości wybitnego kompozytora - Stanisława Moniuszki.

Konkurs fotograficzny

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. Moje miejsce - odkrywamy piękno Gminy Michałowice

Narodowe Czytanie 2019

Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice oraz Dzienny Dom Senior + w Komorowie zapraszają na Narodowe Czytanie 2019.
Piątek 6 września 2019r. - godzina 15.00 - Dom Seniora w Komorowie ul. Ceglana 2d

Stanisław Moniuszko - wystawa

Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą życiu i twórczości Stanisława Moniuszki - kompozytora, dyrygenta, pedagoga, twórcy polskiej opery narodowej.

Mała książka - wielki człowiek

Dołączyliśmy do programu Instytutu Książki „Mała książka - wielki człowiek\", który będzie realizowany jesienią i obejmie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym.