Aktualności

Skręcanie karmników

W sobotę odbyły się pierwsze rodzinne warsztaty składania karmników.
W imieniu biblioteki, Zarządu Osiedla Michałowice i naszych skrzydlatych przyjaciół dziękujemy bardzo za obecność i zaangażowanie.

Święto Niepodległości

Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości odwiedzający bibliotekę otrzymają pamiątkowe kotyliony, które zostały przygotowane przez mieszkańców Dziennego Domu Seniora w Komorowie we współpracy z biblioteką.

Jesper Juul o wychowaniu

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na cykl spotkań poświęcony zagadnieniom wychowania dzieci, które odbędą się 13, 20 oraz 27 listopada o godz. 17:30 w sali multimedialnej.

Kolejna edycja Konkursu Czytaj z misiem

Już 4 listopada rusza kolejna edycja naszego konkursu czytelniczego dla najmłodszych, z okazji przypadającego w listopadzie „Dnia Pluszowego Misia”.

Fotorelacja z lekcji bibliotecznej

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty zapoznawczej w bibliotece klasy I F ze Szkoły Podstawowej w Michałowicach.

Zmalujmy coś!

W środowe popołudnie w naszej bibliotece odbyły się warsztaty malowania workoplecaków. Prowadząca, Emilia Madej, przygotowała dla dzieci różne szablony i wzorniki, które posłużyły do ozdobienia bawełnianych plecaków.

Lekcja biblioteczna

15 października gościliśmy uczniów klasy IId Szkoły Podstawowej w Michałowicach na lekcji bibliotecznej. Dzieci dowiedziały się jak korzystać z internetowego katalogu bibliotecznego, co to jest księga inwentarzowa i dlaczego każda książka ma swój numer.