Aktualności

Spektakl i spotkanie autorskie

W minioną środę publiczność zgromadzona w sali multimedialnej biblioteki miała możliwość obejrzenia spektaklu pt. Wariacje na temat Pchły w wykonaniu aktorów Sceny Przyfabrycznej.

Ferie z gwiazdami

Serdecznie zapraszamy w pierwszy dzień ferii zimowych na pokaz w planetarium i warsztaty astronomiczne dla dzieci od 8 do 11 lat.

Spektakl i spotkanie autorskie Joanny Godlewskiej

Serdecznie zapraszamy 9 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 na spektakl pt. Wariacje na temat Pchły. Scenariusz i reżyseria - Joanna Godlewska, występują - Kaja Wójcik, Paulina Pastuszek, Wiktoria Tarasiuk oraz Paweł Pakosz. Po spektaklu odbędzie się spotkanie autorskie Joanny Godlewskiej (Aurelii Es) promujące najnowszą książkę pisarki.

Kursy językowe ponownie w bibliotece!

Noworoczne postanowienia? Nauka języków obcych?
Zapraszamy do biblioteki po nowe kody aktywacyjne. Dostęp do kursów będzie możliwy do 1 października 2019 r.

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 2 stycznia o godz. 18:30. Jest to doskonały moment na przyłączenie się wszystkich miłośników dobrej literatury!

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

W Urzędzie Gminy Michałowice do 10 stycznia 2019 r. trwa zbiórka karmy i innych niezbędnych rzeczy dla psów i kotów ze schroniska w Milanówku. Szczególnie potrzebne są karma i obroże dla średnich psów.

Kolejne zajęcia z cyklu Zręczne łapki

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia plastyczne z cyklu Zręczne łapki.

19 grudnia (środa) godz. 17:30