Aktualności

Konkurs plastyczny AKTYWNE KOBIETY NASZEGO REGIONU

Konkurs plastyczny AKTYWNE KOBIETY NASZEGO REGIONU to inicjatywa, której celem jest przypomnienie i zaprezentowanie sylwetek wyjątkowych kobiet, których działalność (w różnych dziedzinach) w sposób szczególny wpłynęła na nasze najbliższe otoczenie.

Łączy nas pamięć

19 kwietnia 2019 roku przypada 76. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo zdrowia, radości oraz wspaniałych chwil spędzonych wśród najbliższych!

Warsztaty wielkanocne

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni. W sobotę 13 kwietnia, po raz kolejny biblioteki w Michałowicach oraz Nowej Wsi, gościły całe rodziny na warsztatach

Zręczne łapki

Kolejne zajęcia Zręcznych Łapek już za nami. Tym razem, nie mogąc doczekać się Świąt Wielkanocnych, tworzyliśmy podstawki pod pisanki w kształcie kogucików wykorzystując opakowania po jajkach.

Uwaga konkurs!

Wzorem lat ubiegłych biblioteka organizuje konkursy recytatorski oraz plastyczny, do udziału w których zaprasza przedszkolaków z terenu Michałowic oraz uczniów klas „0” Szkoły Podstawowej.

Czytaj z misiem

Nasz marcowy konkurs dla dzieci Czytaj z Misiem dobiegł końca pora więc na krótkie podsumowanie i poznanie zwycięzców.

Konkurs Czytaj z Misiem - zbieranie kart konkursowych

Marzec powoli się kończy, a wraz z nim nasz konkurs Czytaj z Misiem.
Uczestników prosimy o przynoszenie kart konkursowych do 8 kwietnia.

Wielkanocne warsztaty rodzinne

Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkanocnych warsztatach rodzinnych, na których wspólnie będziemy tworzyć wielkanocne ozdoby.

Krokodylek w bibliotece

We wtorek 19 marca gościliśmy w bibliotece dzieci z przedszkola Krokodylek w Regułach. Odwiedziły nas dwie grupy maluchów- Jagódki i Wiewiórki.