Aktualności

Wizyta mieszkańców Dziennego Domu Senior+

29 stycznia mieliśmy przyjemność gościć mieszkańców Dziennego Domu Senior+ z Komorowa, z którym na co dzień współpracujemy. Nasi goście zwiedzili bibliotekę i poznali jej historię.

Spotkanie z Honoratą Kaszubą

W środowe popołudnie 22 stycznia w naszej bibliotece gościliśmy Panią Honoratę Kaszubę autorkę książki "Dzieje Raszyna i Falent".

Mała książka - wielki człowiek

W 2019 r. ruszyliśmy z projektem Instytutu Książki - Mała książka - wielki człowiek. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

W tym roku każde dziecko z roczników 2014-2017, które zapisze się do naszej biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą

Dostęp do Legimi dla naszych Czytelników

Czytelnicy biblioteki mogą nadal bezpłatnie korzystać z Legimi!

Dzięki współpracy, którą w ramach konsorcjum mazowieckiego nawiązaliśmy z serwisem Legimi, użytkownicy będą mieli dostęp do 60 tysięcy ebooków. Zapraszamy po kody, ich liczba jest ograniczona!

Podsumowanie 2019 roku

Przedstawiamy podsumowanie 2019 roku.

Wystawa obrazów Bożeny Stawikowskiej

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów Bożeny Stawikowskiej, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wystawa dostępna będzie od 15 stycznia do 14 lutego, w godzinach pracy biblioteki.

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 29 stycznia o godz. 18:30.

Jest to doskonały moment na przyłączenie się wszystkich miłośników dobrej literatury!

Zręczne Łapki

Zręczne Łapki powracają po świątecznej przerwie!

Serdecznie zapraszamy, raz w miesiącu, w środy o godz. 17.30 do sali multimedialnej na II piętrze.

Spotkanie autorskie z Honoratą Kaszubą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Honoratą Kaszubą, autorką książki Dzieje Raszyna i Falent, które odbędzie się 22 stycznia o godz. 16:00 w bibliotece.

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich Michaśki.

Nowości w bibliotece

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowałyśmy prezenty! Czekają na Państwa najnowsze książki dla najmłodszych oraz filmy dorosłych.