Aktualności

Tłusty Czwartek

Z okazji Tłustego Czwartku zapraszamy na pączki do biblioteki w Michałowicach i naszej filii w Nowej Wsi!

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

22 lutego w świetlicy w Nowej Wsi miało miejsce przesympatyczne spotkanie z pisarzem Wojciechem Chmielarzem laureatem nagrody Wielkiego Kalibru, autorem siedmiu książek kryminalnych i thrillera \"Żmijowisko\" na podstawie, którego wkrótce powstanie serial.

Walentynkowe Zręczne Łapki

Kolejne spotkanie plastyczne dla dzieci z cyklu Zręczne Łapki już za nami. Tym razem z okazji walentynek tworzyliśmy z papierowych serduszek kolorowe zwierzaki.

Ferie z gwiazdami

W pierwszym dniu ferii zimowych biblioteki w Michałowicach oraz w Nowej Wsi wspólnie z Fundacją Edukacji Astronomicznej zaprosiły dzieci, które pozostały w domach na Ferie z gwiazdami.

156 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

Z okazji 156 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego przygotowaliśmy w bibliotece gazetkę, zachęcamy również do wypożyczania książek dotyczących tego wydarzenia.

Spektakl i spotkanie autorskie

W minioną środę publiczność zgromadzona w sali multimedialnej biblioteki miała możliwość obejrzenia spektaklu pt. Wariacje na temat Pchły w wykonaniu aktorów Sceny Przyfabrycznej.

Ferie z gwiazdami

Serdecznie zapraszamy w pierwszy dzień ferii zimowych na pokaz w planetarium i warsztaty astronomiczne dla dzieci od 8 do 11 lat.