Przygody Ważniaka i spółki.

22 lutego, w czwartek gościliśmy u siebie Teatr Blaszany Bębenek, który przygotował spektakl dla przedszkolaków pt. Przygody Ważniaka i spółki. Sala multimedialna pękała w szwach, pełna dzieci, które z zaciekawieniem śledziły losy Smerfów i Gargamela.

Walentynki w bibliotece!

Z okazji Walentynek zapraszamy do wzięcia udziału w quizie literackim o najsłynniejszych parach w literaturze!

Tłusty Czwartek w bibliotece

Z okazji Tłustego Czwartku zapraszamy na pączki do biblioteki w Michałowicach i naszej filii w Nowej Wsi!

Spektakl dla dzieci w Bibliotece!

Zapraszamy na spektakl dla dzieci Teatru Blaszany Bębenek pt. Przygody Ważniaka i spółki. Przedstawienie odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godz. 10:15 w sali multimedialnej na drugim piętrze.
Serdecznie zapraszamy!

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 31 stycznia o godz. 18:30. Jest to doskonały moment na przyłączenie się wszystkich miłośników dobrej literatury!

Zaklinamy zimę

Zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy nie wyjechali na ferie! Zachęcamy do korzystania z komputerów, gier planszowych, puzzli oraz do spędzenia czasu w miłym towarzystwie i przy fajnej lekturze!

Wizyta przedszkolaków

Po raz drugi w tym roku gościliśmy na lekcji bibliotecznej dzieci z punktu przedszkolnego Adaś.

Nowe czasopisma

Zmodyfikowaliśmy listę proponowanych przez nas tytułów prasowych. Poniżej pełna oferta obu naszych placówek.

Zbieramy fotografie i dokumenty z okresu walk o niepodległość

W roku bieżącym przypada 100-na rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Także nasza biblioteka pragnie uczcić to wydarzenie organizując wystawę pt. Świadkowie. Dlatego zwracamy się z apelem by zechcieli Państwo udostępnić pamiątki rodzinne, które zalegają w szufladach, a dotyczą okresu walk o niepodległość.